Glamping

Projekty Glampingu jsou poměrně novou a specifickou oblastí zájmu. Představují projektová řešení pro „glamping“ (luxusní a komfortní kempování), tedy komerční (ale i osobní) využívání. Vyznačují se svojí moderní a mnohdy atypickou a netradiční architekturou, zároveň jednouchostí, šikovností, racionalitou a stylem.

V oblasti projektování glampingu využijte našich nemalých zkušeností, především z Nizozemska a zemí západní Evropy. Poradíme Vám, jak by měl vypadat správný objekt pro glamping, jeho osazení a zakládání v rámci technologie, skladeb a vybavení.

Projektovou dokumentaci Vám umíme připravit jako projektovou studii, tzv. malý projekt i projekt pro stavební povolení. Rovněž Vám dodáme výrobní dokumentaci s konkrétní technologií výstavby a doporučíme ověřené, stabilní a spolehlivé dodavatele a realizátory tohoto druhu staveb.

Ukázka tzv. malého projektu Glampingu (v PDF, prvotní/základní výkresy, bez technické zprávy)

CLT systém

CLT panely představují ucelený konstrukční systém masívních dřevostaveb (systém vrstvených lepených masivních panelů), který umožňuje vytvořit staticky vysoce odolnou celodřevěnou konstrukci.

Kvalita a přesnost. Oproti tradičnímu systému nabízí CLT systém zcela nový přístup ke zpracování dřeva. Jde o vysoce kvalitní velkoformátové masivní prvky, které jsou připraveny ve výrobním závodě. Vyznačují se nejmodernější technologií výroby, přesností a mimořádnou kvalitou.

Nezaměnitelný vzhled. CLT technologie nabízí řadu technických výhod a architektonických specifik, stejně jako ničím nezaměnitelný reálný vzhled dřeva ve všech pohledových částech (stěnách i stropech).

Spolupracujeme s řadou významných evropských výrobců CLT panelů a podrobně známe všechna důležitá specifika tohoto konstrukčního systému. Proto Vám umíme nabídnout precizní projektování těchto staveb s bohatými zkušenostmi.

Proto v rámci nabídky našich typových projektů (především chaty a RD) je součástí výběru technologické skladby také CLT konstrukční systém, který Vám jako jediní na trhu dodáme v bezkonkurenční ceně (v ceně ostatních konstrukčních typů) a doporučíme nejspolehlivější dodavatele a výrobce CLT systémů.

V případě individuální tvorby PD v CLT konstrukčním systému a na základě našich zkušeností opitimalizujeme všechny prvky tak, aby v konečném důsledku šetřily Vaše finance, čas a všechny procesy během výstavby.

Více zajímavých informací naleznete například na www.storaenso.com