Můžeme začít

Co je individuální projekt ?

Projekt na míru, buď na základě Vašich podkladů a návrhů, nebo na základě jen Vašich představ a priorit z kterých Vám vytvoříme návrhy, koncept a zhmotníme tento návrh do jakékoliv podoby projektové dokumentace v závislosti od Vaší potřeby (malý projekt, projektová studie, projekt pro stavební povolení, bez, nebo včetně výrobní dokumentace).

Jaký je postup, jak dlouho trvá a kolik to stojí ?

Postupnost je jednoduchá. Stačí nám zaslat Vaše návrhy - podklady jak vypadá Vaše představa (grafická, písemná podoba) a upřesnění, jaké stádium PD potřebujete. Váš požadavek s Vámi konzultujeme telefonicky, online a připravíme Vám nezávaznou cenovou nabídku.

Proces prvních konzultací trvá pár dnů, výpočet ceny je otázkou několika hodin. Po Vašem odsouhlasení se pouštíme do práce. V rámci efektivity 95 % věcí společně řešíme v online prostoru, kdy od nás dostáváte hotové výstupy elektronickou formou pro odsouhlasení (konečná, finálni podoba Vám odchádzi v tištěné podobě). V případech které by vyžadovaly osobní návštevu, za Vámi rádi přijedeme přímo na pozemek a konzultace probíhá i osobně.

V závislosti od velikosti a náročnosti procesu odsouhlasování návrhů a rozsahu PD můžou práce trvat od 2 do 8 týdnů, včetně všech souvisejících výstupů (Energetický štítek, Protipožární hodnocení atd.). Při tzv. malých projektech (pro jednání s bankou nebo úřady, je výstup - po Vašem odsouhlasení ve Vašem emailu v průběhu pár dnů).

Ceny projektů na míru se liší v závislosti od náročnosti, velikosti a rozsahu. Zpravidla při tzv. malých projektech začínáme na úrovni 6 - 9 tis. Kč, při PD v rozsahu pro stavební povolení se cena hýbe od 68 do přibližně 100 tis. Kč (chaty, rodinné domy). Složitejší projektová řešení mohou překročit i tuto částku.

Vyberte si to, co právě potřebujete...

PROJEKT NA MÍRU - tzv. MALÝ PROJEKT

Co získáte malým projektem?

Základní výkresy, jako jsou osazení stavby na Vaší parcele, výkresy půdorysu, řezy a pohledy. K tomu stručnou souhrnnou technickou zprávu, opisující, kromě jiného, technologickou skladbu (zděné provedení, dřevostavba - difuzně otevřená, uzavřená, CLT aj.).

Výstup v PDF od nás, po odsouhlasení všech návrhů a podkladů, máte v PDF zpravidla do 6 - 8 dní. Za tento malý projekt zaplatíte v závislosti od velikosti stavby, od 6 do 9 tis. Kč (v případech, kdy je k malému projektu nutná i výrobní dokumentace, cena se navyšuje o 1 500 až 4 500 Kč, přesná výška se stanovuje individuálně).

K čemu je malý projekt dobrý?

 • pro první jednáni s bankou, se stavebním úřadem, nebo zúčastněnými stranami (i sousedy) - pro účely předschválení, při drobných stavbách (např. do 25 m2) Vám může posloužit tento typ PD i pro svépomocnou realizaci (v případe svépomocné výstavby Vám k malému projektu můžeme připravit i výrobní dokumentaci - pro dřevostavby ve všech možných konstrukčních systémech). Malý projekt nenahrazuje kompletní projektovou dokumentaci pro stavební povolení.

PROJEKT NA MÍRU - ARCHITEKTONICKÁ STUDIE

Jedinečnost v přímem přenosu ! Proč ?

Protože tam to začíná. Kvalitní rodinný dům jako místo pro Váš život má svoje "zákonitosti", přesně takové, jaké Vy máte priority na bydlení a pohodlí.

V rámci tvorby architektonické projektové studie potřebujeme poznat celkový potenciál Vašich představ a požadavků pro bydlení, kompozici, lokalitu pozemku, pozemek jako takový, preferovanou technologii výstavby, rovněž Vaše finanční možnosti. To celé zhmotníme do vytvoření architektonické studie přesně podle Vašich představ.

Obsahem dodání architektonické studie jsou výkresy osazení stavby na pozemku, půdorysy, řezy, technologická skladba, pohledy, grafické vizualizace, i návhry interiéru. Vše na svém místě a definováno naprosto PŘESNĚ ! Cenový rámec architektonické studie se může dost lišit (zpravidla Vám ji dodáme v rozmezí od 60 do 90 tis. Kč). Doba dodání závisí na náročnosti a velikosti, zpravidla Vám projektovou studii po celém procesu odsouhlasení návrhů a podkladů dodáme od 1 do 2 týdnů.

PROJEKT NA MÍRU - PROJEKT PRO STAVEBNI POVOLENÍ (s nebo bez výrobní dokumentace)

Projektová dokumentace pro stavební povolení obsahuje vše co potřebujete pro úspešné vyřízení stavebního povolení ve smyslu stavebního zákona a příslušných zákonů.

Obsahem dodání PD pro stavební povolení jsou

 • Architektonicko - stavební část, která obsahuje: výkres základů, výkres osazení stavby na pozemku (vč. zakreslení všech inženýrských sítí), výkresy půdorysu, řezy, pohledy krovu a střechy, výpis výrobků (okenní systém, dveře a j.), výkresy elektroinstalace, zdravotechniky a vytápění.

 • Průvodní a souhrnnou technickou zprávu

 • Statické posouzení stavby

 • Požárně bezpečnostní řešení stavby (PBŘ)

 • Průkaz Energetické náročnosti budovy (PENB) - vztahuje se pouze pro RD

PD pro stavební povolení Vám připravíme v jakémkoliv stavebně - technologickém řešení (zděná stavba, dřevostavba v uzavřené nebo otevřené konstrukční skladbě a CLT konstrukčním systému).

Pro ty, kteří plánují výstavbu svého díla svépomocí, připravíme výrobní (tzv. dílenskou/výrobní) dokumentaci.

Co od Vás potřebujeme pro začátek tvorby PD na míru?

Ukázky projektových výstupů

Malý projekt | Architektonická projektová studie | Projektová dokumentace pro stavební povolení

Kontaktní formulář pro nezávaznou cenovou nabídku individuálního projektového řešení

(vyberte prosím 1 z možností)

Určený pro základní projektové řešení a svépomocnou výstavbu. Výrobní dokumentace se vztahuje k projektu dřevostaveb.

 • PD chaty a rekreačního objektu
 • PD zahradního domku
 • PD architektúry pro parkování (garáže a j.)
 • PD rodinného domu - bungalov
 • PD rodinného domu - dvoupatrový RD
V případě vlastních podkladů nám je můžete zaslat.