"Projekt do ruky"

O co jde a co obsahuje?

Projektová dokumentace pod pojmem „Projekt do ruky“ je novinka která nabízí našim zákazníkům alternativu projektového řešení pro drobné stavby (například zahradní domky, garáže) do 24 m2 zastavěné plochy.

Je určen pro všechny z Vás, kteří mají v plánu realizovat drobnou stavbu formou svépomocné výstavby (nebo i dodavatelsky) a nemají v plánu návštěvu stavebního úřadu.

Obsahem "projektu do ruky" jsou všechny základní ale přitom potřebné výkresy klasické projektové dokumentace jako jsou: výkres základů (po upřesnění jde o betonové základy, nebo základy na zemních vrutech), podorysu, výkresy řezů, výkres pohledů, výkres krovu a střechy (s přesným okótováním všech rozměrů včetně statického přepočtu). Kromě toho, je součástí tohoto "balíku" kompletní výrobní (dílenská dokumentace) pro konstrukci dřevostavby.

Tento typ "projektu" využivají hlavně stavebníci, kteří se rozhodli realizovat jakoukoli drobnou stavbu svépomocí, ale potřebují přesně výkresy a podklady pro vlastnoruční výrobu. "Projekt do ruky" je velmi preferován i z důvodu své nízké ceny oproti ostatním typům PD. Je dodáván elektronickou formou v PDF a formátu A4 (bez tištěné podoby a razítka).

Projekt do ruky máte ve svém emailu řádově za pár hodin (s individuálními úpravami do pár pracovních dnů).