Architektura zahrad

...a máme to. Přesně to, co potřebujete ke svému relaxu, zahradě, pohodlí, sportu ale i práci. Projekty architektury zahrad představují moderní zahradní stavby ve všech konstrukčních systémech (CLT, dřevostavba, zděné provedení staveb).

Moderní zahradní stavby Vám stejně poslouží jako tělocvična i garden office. V nemálo případech jsou tyto stavby řešeny i jako přístavby k RD.

Víme, že je to přesně to, co hledáte. Mít kvalitní a přesný projekt tohoto druhu je prvním a základním předpokladem ke kvalitní stavbě. Mimo jiné, přesný projekt výrazně šetří i Váš rozpočet a časový plán samotné realizace.

Neváhejte se na nás obratit s jakýmkoli požadavkem na tvorbu architektury zahrad. Navrhneme, poradíme, doporučíme a vytvoříme nárvhy, projektovou studii a projekt = základ a předpoklad pro nenahraditelné místo na Vašem pozemku. SPOLU to DÁME.

Typové projekty stínících zahradních pergol

Stínicí zahradní pergoly jsou navrhovány jako dřevostavby. V případech jejich fasádní úpravy lze samozřejmě upravovat typ a druh fasádního obkladu dle Vašich požadavků.

Typové projekty moderních zahradních domků

Důraz kladený na modernost a stylovost, racionalitu využití každého centimetru a všestrannou využitelnost v zahradě. Projekty zahradních domků jsou navrhovány i jako možné přístavby k RD. V rámci projektového řešení ve všech konstrukčních systémech. Každý typový projekt lze rozměrově a dipozičně upravovat na míru. Projekty zahradních domků jsou projektovány pro celoroční využitelnost včetně vnějšího zateplovacího systému a vytápění.

Typové projekty zahradních domků na nářadí

Jednoduché, praktické s prvky modernosti. I zahradní domek na nářadí a uskladnění zahradních věcí před zimou může vypadat stylově a přitom účelně. Veškeré projekty zahradních domků na nářadí jsou do 20 m2 zastavěné plochy, proto není nutné žádné stavební povolení. Svojí skladbou jde o jednoduché stavby, které lze zvládnout svépomocí.

Nevybrali jste si? Vůbec nevadí. Hoďte nám svoji myšlenku do emailu. Vytvoříme pro Vás skvost!